Ayhan Aytar’ın Anısı 700 Fidan ile Yaşatılacak

Ayhan_Aytar_Fidan_DikimiGSK Türkiye Antalya Bölge Müdürü Ayhan Aytar’ın genç yaşta hayatını kaybetmesinin ardından, GSK çalışanları çok sevdikleri ekip arkadaşlarının anısını yaşatmak üzere Antalya’da 700 fidanlık bir ağaç dikim etkinliği düzenledi. Antalya Orman Bölge Müdürlüğü’nün desteğiyle hayata geçirilen etkinlik, Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk ve GSK Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Dr. Emin Fadıllıoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti.

GSK Türkiye ailesinin değerli üyesi, Antalya Bölge Müdürü Ayhan Aytar’ın genç yaşta hayatını kaybetmesinin ardından, GSK çalışanları ekip arkadaşlarının anısını yaşatmak adına Antalya’nın Aksu ilçesinde 700 fidanlık bir ağaç dikim etkinliği düzenledi.

Her bir çalışan adına 1 fidan dikilmesi düşüncesiyle ortaya çıkan ve Antalya Orman Bölge Müdürlüğü’nün desteğiyle düzenlenen etkinlik, Antalya Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk ve Bölge Müdürlüğü yetkilileri, merhum Ayhan Aytar’ın ailesi, GSK Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Dr. Emin Fadıllıoğlu ve GSK çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti.

GSK Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Dr. Emin Fadıllıoğlu; “Bugün burada çok değerli çalışanımız Ayhan Aytar’ın anısını ölümsüzleştirmek adına bir araya geldik. Uzun yıllar birlikte çalıştığımız Ayhan, hepimiz için bir ekip arkadaşının çok ötesindeydi. Çok sevdiğimiz Ayhan’ın yarım kalan hikayesini devam ettirmek, O’nun anısını yaşatmak üzere bu fidan dikimini yapmaya karar verdik.” dedi. Fidan dikim fikrinin, Antalya Orman Bölge Müdürlüğünün büyük katkılarıyla hayata geçtiğini belirten Dr. Fadıllıoğlu Sayın Mustafa Türk ve Antalya Orman Bölge Müdürlüğü yetkililerine, bizim için çok özel ve anlamlı olan bu etkinliğe katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız” şeklinde konuştu.

Etkinliğin sonunda fidan dikimine katkılarından ötürü Antalya Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk başta olmak üzere, Bölge Müdürlüğü Yetkililerine GSK teşekkür plaketi takdim edildi.

Bu Yazıyı Paylaş

Yorum Yaz